info@penzion-spilka.cz + 420 774 265 113

Něco pro chuťové pohárky

Stravování v penzionu Spilka

Penzion Spilka nabízí pobyty se snídaní nebo s polopenzí.
Snídaně jsou podávány formou bohatých švédských stolů - různé druhy sýrů a uzenin, marmeláda, med, jogurt, müsli atd.
K večeři je možno vybrat si ze dvou menu (při min. 10 hostech). Případně vaříme na přání hostů - není problém zajistit stravováni pro hosty s bezlepkovou dietou nebo vegetariánskou stravu. Vaří se klasická česká kuchyně a používáme výhradně čerstvé suroviny od lokálních dodavatelů.

Dále pro Vás můžeme připravit posezení v kryté pergole v zahradě penzionu. Ta je plně vybavena samostatným přívodem pitné vody, pivním výčepem, ledničkou a ohništěm. Na výběr můžete mít z obložených mís, grilovaných steaků, pečené kýty, selátka nebo případně celého prasátka. K tomu Vám zajistíme různé druhy příloh, pečiva, omáček, dipů, jednodruhových i míchaných salátů. Vše dle přání hostů. Jsme schopni zajistit oslavy narozenin, svatby, třídní srazy, rodinné oslavy a to včetně ubytování. V případě, že je naše kapacita nedostatečná, jsme schopní zajistit další ubytování v pěší vzdálenosti. Celou akci připravíme dle individuálních přání klientů a "na klíč".

Grilování

V našem penzionu se nachází prostorná krytá pergola naprosto ideální ke grilování kýt, selátek, steaků a to včetně našeho prvotřídního servisu a díky znalosti lokálních čerstvých zdrojů dokážeme nabídnout maso výborné kvality, které uspokojí i ty nejnáročnější.

V nedalekém okolí se samozřejmě nachází několik výtěčných restaurací, jako například

restaurace Gabriela s nabídkou čerstvých pstruhů přímo z jezírka,
Huculská farma – steaková restaurace v krásném prostředí huculské farmy,
retaurace Tereza – typická krkonošská restaurace s nabídkou místních specialit

Nahoru