info@penzion-spilka.cz + 420 774 265 113

Pohodlné ubytování v penzionu Spilka

Penzion Vám nabízí ubytování ve dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj se sprchou a WC. Některé pokoje jsou vybaveny televizí, satelitem a rádiem.

Ubytování je vždy se snídaní, možnost i polopenze - výběr ze dvou menu. K dispozici společenská místnost - Tv + SAT, terasa, lyžárna, bar, venkovní gril, sauna, vířivka, masáže.

Celý penzion je nekuřácký.

Dobré autobusové spojení z Prahy (z Praha - Černý Most, do Vítkovice - Škola). Zastávka 300 m od penzionu.

Pro osobní auta je u penzionu zajištěno parkování v uzamykatelné garáži zdarma.
Samozřejmostí je i možnost pronajmout si celý penzion Spilka.

Možnost ubytování s domácími mazlíčky (nutné nahlásit předem a mít s sebou platný očkovací průkaz včetně všech povinných očkování).

Nástup ubytovaní je po 14. hodině a opustění pokoje je do 10. hodiny. Změna těchto časů je možna po telefonické dohodě.

Provoz po celý rok. V letním období velká možnost pěší turistiky, dobré terény pro horská kola, u penzionu možnost koupání ve venkovním bazénu, hřiště 300m od penzionu, farma HUCUL s možností vyjížděk na koních nebo v kočáře.
Ceník ubytování v penzionu Spilka

Okolí penzionu a sportovní vyžití

V létě je penzion ideálním výchozím místem pro pěší i cyklo turistiku. V pěší vzdálenosti od penzionu se nachází řada zajímavých cílů, jako například nejstarší kamenná rozhledna v Krkonoších - Žalý, horská chata Dvoračky, bufet na Rovince a mnoho dalších.. K dispozici je zde velké množství cyklobusů nebo klasických autobusů, jimiž je možné se vydat od penzionu až do Harrachova nebo Pece pod Sněžkou.

Od května do října je v provozu kyvadlová doprava z Horních Míseček na Zlaté návrší, odkud se nabízí úchvatné hřebenové túry k Labské boudě, na Labský a Pančavský vodopád, či k prameni Labe, Sněžným jámám s ledovcovými jezírky a mnoho dalších. S výběrem trasy Vám ochotně poradí personál penzionu.

Po návratu na penzion se můžete osvěžit ve venkovním bazénu a večer si posedět v příjemné zahradní pergole, třeba při grilování steaků, kuřátek, či selátka, které Vám naše obsluha ráda zajistí.

Nahoru