info@penzion-spilka.cz + 420 774 265 113

Relax, sport a zábava

na kolečkách - bobová dráha Špindlerův Mlýn, projížďka po ozubnicové draze na nejstrmější trati v Čechách Harrachov - Tanvald nebo jízdu horským vlakem na trati Harrachov - Jakuszyce - Sklarzska Poreba. Dále je možné využít sjezdy na horských koloběžkách z Černé hory, ze Žalého nebo z Medvědína, na Benecku svezení v horských kárách

z výšky - ve Špindlerově Mlýne na obří houpačce, v lanovém centru nebo se zkušenými instruktory na padákovém kluzáku z Medvědína , Plání, Černé hory a mnoha jiných

na vodě a ve vodě - v jarních měsících je možné využít množství vody z tajícího sněhu a vyrazit na sjezd po Labi, rafting na Jizeře nebo na Malé skále. V letních měsících je k dispozici mnoho koupališť - Mříčná, Kruh,Košťálov, rybníků - Martinice, Vrchlabí a v případě špatného počasí i aquaparků - Špindlerův Mlýn, Jičín, Liberec.

ze sedla koně - je možné využít mnoho nabídek vyjížděk na koních nebo absolvování výcviku jízdy na koni. V blízkosti penzionu se nachází koňská farma Janova Hora s chovem huculských koní, dále Chalupa Kněžice, v Rokytnici nad Jizerou atd.

s adrenalinem - obří houpačka, lanové centrum, výlety na 4kolkách, paragliding a mnohé jiné. Doporučujeme raději využít specializované agentury s odbornými instruktory.

s míčky - při tenise na kurtech i v kryté hale, volejbalu, nohejbalu a třeba i golfu. V okolí se nachází golfová hřiště na Benecku, Mladých Bukách, Harrachově a Semilech.

informace čerpány z brožury Krkonoše – hory zážitků po celý rok www.krkonose.eu

Nahoru